Tilsette og avdelingar

Publikumsservice hei@detnorsketeatret.no
Kundearrangement og selskap kirsti.ervik@detnorsketeatret.no
Skole og formidling erlend.dreiaas@detnorsketeatret.no

Administrasjonen

Teatersjef Erik Ulfsby erik.ulfsby@detnorsketeatret.no
Konstituert direktør Tine M. Lund til 31.12.2019 tine.lund@detnorsketeatret.no
Direktør
frå og med 10.02.2020 Hans Antonsen
Teknisk sjef Oddgeir Kummen oddgeir.kummen@detnorsketeatret.no
Kommunikasjon- og marknadssjef Thine Sletbakk Bugge thine.sletbakk@detnorsketeatret.no
Informasjonssjef Ida Michaelsen ida@detnorsketeatret.no
Produksjons- og plansjef Espen Gravklev espen.gravklev@detnorsketeatret.no
Driftssjef Lisbeth Aasland lisbeth.aasland@detnorsketeatret.no
Økonomisjef Roar Midttun roar.midttun@detnorsketeatret.no
Personalsjef Anne Steen anne@detnorsketeatret.no
Musikksjef Svenn Erik Kristoffersen svenn.kristoffersen@detnorsketeatret.no
Seniordramaturg Carl Morten Amundsen carl.morten.amundsen@detnorsketeatret.no
Fagavdelingsleiar dramaturgar
Ingrid Weme Nilsen ingrid.weme@detnorsketeatret.no
Husregissør Peer Perez Øian peerperez@gmail.com

Skodespelarar

Alle skodespelarar skodespelarar@detnorsketeatret.no / Sett namn på skodespelar i emnefeltet