Teateret-sett-fra-gata

Tilsette og avdelingar

Publikumsservice: publikumsservice@detnorsketeatret.no
Kundearrangement og selskap: kirsti.ervik@detnorsketeatret.no
Skole og formidling: erlend.dreiaas@detnorsketeatret.no
Arkivet: arkiv@detnorsketeatret.no

Administrasjonen

Teatersjef Erik Ulfsby: erik.ulfsby@detnorsketeatret.no
Direktør Åse Ryvarden: aase.ryvarden@detnorsketeatret.no
Teknisk sjef Oddgeir Kummen: oddgeir.kummen@detnorsketeatret.no
Kommunikasjon- og marknadssjef Thine Sletbakk Bugge: thine.sletbakk@detnorsketeatret.no
Informasjonssjef Ida Michaelsen: ida@detnorsketeatret.no
Produksjons- og plansjef Espen Gravklev: espen.gravklev@detnorsketeatret.no
Driftssjef Lisbeth Aasland: lisbeth.aasland@detnorsketeatret.no
Økonomisjef Roar Midttun: roar.midttun@detnorsketeatret.no
Personalsjef Anne Steen: anne@detnorsketeatret.no
Musikksjef Svenn Kristoffersen: svenn.kristoffersen@detnorsketeatret.no
Sjefdramaturg Carl Morten Amundsen: carl.morten.amundsen@detnorsketeatret.no
Husregissør Peer Perez Øian: peerperez@gmail.com

Skodespelarar

Alle skodespelarar: skodespelarar@detnorsketeatret.no / Sett namn på skodespelar i emnefeltet